TSC CEO Dr. Nancy Macharia. The Commission has so far raised over Sh10 billion towards the National Emergency Response Committee on Coronavirus fund.
TSC CEO Dr. Nancy Macharia.

Here is the full list of TSC shortlisted intern teachers per County. In Narok County, Trans Mara East Sub County, a total of 574 teachers have been shortlisted to attend interviews.

TSC list of shortlisted intern teachers per County; Narok (Trans-Mara East Sub County)

Subjects TSC.No Name Gender Grad/Exit.Yr Qualification GPA Score%
Eng/Lit 704103 JOAN CHEPKOECH F 2015 B.Ed 2nd Class Lower 70
Eng/Lit 736406 SALOME CHEROTICH F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Eng/Lit 691717 MAUREEN KENDI KINYUA F 2015 B.Ed 2nd Class Lower 70
Eng/Lit 787280 PHILIES NYARANGI NYABUTO F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Eng/Lit 715190 MARY POTISHOI LEMISO F 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
Eng/Lit 782200 BENARD LANGAT KIPLANGAT M 2015 Dip.Ed Credit 65
Eng/Lit 775187 GILBERT KIBET BIWOTT M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Eng/Lit 829230 LOIS MORAA MICHIRA F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Eng/Lit 864566 PETER KIRUI KIBET M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Eng/Lit 839275 NYAGAKA OBED MARANGA M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Eng/Lit 789033 MILCAH CHELANGAT F 2016 Dip.Ed Credit 60
Eng/Lit 798249 DENNIS MIRUKA OSANO M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Eng/Lit 829049 CHEPKURUI EUCABETH F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Eng/Lit 830453 DAMARIS CHEROTICH F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Eng/Lit 796038 WINNY CHEPKEMOI F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Eng/Lit 839916 JANETH CHEPKIRUI F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Eng/Lit 819752 SHARON BETT CHELANGAT F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Eng/Lit 861520 DIANA CHEPKEMOI F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 888900 VINCENT LANGAT M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 890626 JOSPHINE JERONO F 2019 BA+PGDE 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 828670 KIPRONO AMOS TEMAS M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Eng/Lit 846189 GILBERT KIRUI KIPRONO M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 846693 MESHACK KIPKIRUI M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 861173 ARON KIPYEGON M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 856486 PETER KIPROTICH KOSKEI M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 883354 FAITH CHEBET F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 878715 VINCENT NYAKERUMA MORANGA M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 833941 PAUL TURUBO ONGAGA M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Eng/Lit 801151 NICHOLAS KOECH M 2017 Dip.Ed Credit 55
Eng/Lit 862151 BILDAD MEKUBO OGEMBO M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Eng/Lit 894170 MERCY CHEPNGETICH F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Eng/Lit 894025 GENEVIVE B CHEPKOECH F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Eng/Lit 841758 NAOMY CHEROTICH F 2018 Dip.Ed Credit 50
Eng/Lit 902200 BERYL SARAH NABWIRE F 2020 B.Ed 2nd Class Lower 50
Eng/Lit 892945 PETER KIMUTAI LANGAT M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Eng/Lit 879280 FELIX OMAE ONCHAGA M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Eng/Lit 859790 COLLINS KIPLANGAT M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Eng/Lit 868975 DAISY CHEMTAI F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Eng/Lit 835872 DORCAS JEROP F 2018 Dip.Ed Pass 45
Eng/Lit 896642 SHEILA CHEROTICH KIRUI F 2019 Dip.Ed Credit 45
Eng/Lit 746715 GODFREY KIPLANGAT BETT M 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
Eng/Lit 870661 NAOM NYANGARA OGENDI F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Kisw 658486 AGNES CHEBET F 2014 B.Ed 2nd Class Upper 80
CRE/Kisw 553376 REDEMPTA SHIHAFU MUTEI F 2015 B.Ed 2nd Class Upper 75
CRE/Kisw 718581 JACKLINE CHEPKEMOI F 2015 B.Ed 2nd Class Upper 75
CRE/Kisw 702066 MERCY CHEPKOECH F 2015 B.Ed 2nd Class Upper 75
CRE/Kisw 726417 ENOCK NGENO M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Kisw 767274 STEPHEN ONCHONGA MOSE M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Kisw 735427 IRINE CHELANGAT F 2015 B.Ed 2nd Class Lower 70
CRE/Kisw 750136 OMBASO WICKLIFF MORANG’A M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Kisw 715990 ISHMAEL CHERUYIOT TONUI M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Kisw 710526 ANDREW CHERUIYOT KIPLANGAT M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Kisw 746097 KIBET JEREMIA NGENO M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Kisw 783588 PICOTY CHEROTICH F 2015 B.Ed 2nd Class Lower 70
CRE/Kisw 722172 DAMACLINE MBERA OMBASA F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Kisw 702430 ANN CHEROTICH F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Kisw 744586 ISAAC KERING M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Kisw 666814 CHEROTICH NGENO F 2014 Dip.Ed Credit 70
CRE/Kisw 757561 CHEBET JOAN CHERUIYOT F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Kisw 707180 VANICE KEMUNTO ABURI F 2015 B.Ed 2nd Class Lower 70
CRE/Kisw 748153 PHILEVIA CHEPKOECH F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Kisw 743819 MARY CHELANGAT F 2015 B.Ed 2nd Class Lower 70
CRE/Kisw 716642 AUGUSTINE KIBET RONO M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Kisw 758241 RENIS KERUBO MOKUA F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Kisw 791554 KIBET KIRUI M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Kisw 781159 KERONGO SAMUEL MOMANYI M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Kisw 818100 JACKLINE CHEPKEMOI F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Kisw 771970 HELLEN AKINYI ONGOGO F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Kisw 752919 GLADYS CHERONO F 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
CRE/Kisw 848866 DEBSCA CHEPKEMOI F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Kisw 755739 JOB KARANI KABETA M 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
CRE/Kisw 886448 SALOME KEMUMA MOCHAMA F 2014 Dip.Ed Pass 65
CRE/Kisw 784760 NOAH KEMBOI M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Kisw 768394 JOSEPHINE CHEPKOECH F 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
CRE/Kisw 773489 CAROLINE CHERONO F 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
CRE/Kisw 793639 KELVIN KIPYEGON LANGAT M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Kisw 508125 ALFRED KIBET TONUI M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Kisw 697564 SOSTEN KIPKIRUI M 2015 Dip.Ed Credit 65
CRE/Kisw 749318 STEPHEN MOKAYA MAGARA M 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
CRE/Kisw 786533 BENJAMIN MWANGI NDIRANGU M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Kisw 726948 MURIMI MOSES MATI M 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
CRE/Kisw 789624 KIPLANGAT CHERUIYOT M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Kisw 791304 CHEPKEMOI BETTY F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Kisw 828441 ROSE KEMUNTO ONGARO F 2014 Dip.Ed Pass 65
CRE/Kisw 748479 GEOFFREY MUTAI M 2016 Dip.Ed Credit 60
CRE/Kisw 840620 NORAH CHELANGAT RONO F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
CRE/Kisw 833003 ISAIAH LESHAN METETEK M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Kisw 788765 GLADYS NGETICH CHELANGAT F 2016 Dip.Ed Credit 60
CRE/Kisw 851946 JOAN CHEPNGETICH F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Kisw 798943 ABIGAEL CHEPKORIR F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
CRE/Kisw 860663 ANN NALIAKA F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Kisw 781597 CHANDRASEKHAR MOSE ONGWAE M 2016 Dip.Ed Credit 60
CRE/Kisw 798519 RHODA CHELANGAT F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
CRE/Kisw 824462 BIVAN MORARA ONDUSO M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Kisw 875204 IRINE CHEBET F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Kisw 785073 CHEBET MERCY F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
CRE/Kisw 863811 MERCY CHERONOH F 2016 Dip.Ed Credit 60
CRE/Kisw 767404 STEPHEN K CHEPKWONY M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
CRE/Kisw 824114 ELIJAH BORURA BICHANG’A M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Kisw 860359 CHEPKIRUI MILKA F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Kisw 823458 VINCENT KIPROTICH KEMBOI M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Kisw 832631 KERUBO MAXIMILLAH NYAMAO F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Kisw 827358 ROTICH CHEPKURUI F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Kisw 835719 BEATRICE CHEPNGENO F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
CRE/Kisw 871405 ELIZABETH NAEKU KISEMPE F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Kisw 789685 ABIGAEL MOGOI OGENCHE F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
CRE/Kisw 832295 KIPLANGAT TANUI M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
CRE/Kisw 858016 PRISCAH RUTTOH CHELANGAT F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Kisw 883309 NOAH TONUI M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Kisw 829042 CAROLYNE CHERONO F 2017 Dip.Ed Credit 55
CRE/Kisw 879737 JUDY CHEROTICH F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Kisw 881178 NYAINGIRI NYARESO MOREEN F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
CRE/Kisw 896269 MARTHA JOAN KERUBO NYABUTO F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Kisw 873268 CHEMUTAI ZEDDY LANGAT F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Kisw 860282 CHARLES LENGAYO M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
CRE/Kisw 843902 KOECH KIPKEMOI M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
CRE/Kisw 880621 NELLY CHEPNGETICH F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Kisw 895945 PHILEMON KIPKIRUI NGETICH M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Kisw 871886 ROBERT KIPLANGAT KOSGEI M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Kisw 886529 LILIAN CHEPKEMOI F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Kisw 896194 BEATRICE NGENY CHERUTO F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Kisw 884495 CHELANGAT JANETH F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Kisw 854169 NELLY CHEPKOECH F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Kisw 869629 ANNETH CHEPKORIR F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Kisw 865565 CHEPKEMOI ZEDDY F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Kisw 879610 VARSITY CHELANGAT F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Kisw 863458 MERCY CHEROTICH F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Kisw 888959 VIVIAN CHEPTOO F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Kisw 885240 HYLINE ATENGA F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Kisw 863029 FLOCY CHELANGAT F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Geo/Math 718851 EDWINE AYUGI JOHN ODHIER M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Geo/Math 814566 ELKANAH OMBOGA ATERA M 2015 B.Ed 2nd Class Lower 70
Geo/Math 721866 ISAIAH TURANTA MAJERI M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Geo/Math 723437 ERICK OCHIENG OMOLLO M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Geo/Math 777078 JOHN NYABOGAH ONG’ERA F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Geo/Math 785551 DOMINIC CHERUIYOT M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Geo/Math 780173 JOSHUA KARAMA NYAKUNDI M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Geo/Math 779527 KIPKORIR GILBERT BETT M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Geo/Math 699908 SAMMY ONDARI MAKORI M 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
Geo/Math 768481 NELSON ODHIAMBO ANGUDHA M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Geo/Math 715554 NGENO SIMON KIPKEMOI M 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
Geo/Math 670295 ISAIAH KIBET RONO M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Geo/Math 830624 CHERUIYOT NGETICH M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Geo/Math 785188 WICLIFFE OMBASA ORUTA M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Geo/Math 897178 WELDON RONO M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Geo/Math 782602 KEVIN OGORA JOMO M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Geo/Math 795612 ARTHUR CHERUIYOT M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Geo/Math 821745 NAHSHON OGILLO AKUOM M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Geo/Math 794112 RIDHA CHELANGAT F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Geo/Math 842785 SAMWEL PARSOI SUKE M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Geo/Math 828342 KEVIN KIPLANGAT NGETICH M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Geo/Math 789856 MICHAEL NYANKWOGA M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Geo/Math 831199 TIMOTHY KOROT KIGUE M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Geo/Math 775894 BENARD KIPNGETICH KORIR M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Geo/Math 893993 ESTHER NAMINTI SIRE F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Geo/Math 827598 ELISHA ODHIAMBO ONYANGO M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Geo/Math 878557 NOAH KETER M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Math 839010 MARGARET WAIRIMU THINI F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Geo/Math 876655 PETER NGETICH KIPKORIR M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Math 846889 NAOMY CHEPNGENO F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Geo/Math 858290 BARRACK OGWA OWITI M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Geo/Math 902850 KIBET WESLEY NGETICH M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Math 825702 EDWIN OKOTH OTIENO M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Geo/Math 881177 SHADARACK NUNDA ROSANA M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Math 876741 CHERUIYOT K NELSON M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Math 813574 BENARD KIPKIRUI LELIN M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Geo/Math 862717 BONFACE AGATI MIYIENDA M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Geo/Math 768049 CLEMENT LEPARAN MEMUSI M 2017 Dip.Ed Credit 55
Geo/Math 874549 JARED OKOTH AKELLO M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Math 870269 SHADRACK KIPNGENO RONO M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Math 823004 TITUS LANGAT M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Geo/Math 881256 EDWIN KIPNGETICH M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Math 841508 KIRUI PETER M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Geo/Math 896982 SARAH NYANCHAMA ONSERIO F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Geo/Math 896599 BRIAN ISABWA JUMBA M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Geo/Math 851059 KIPNGENO ENOCK KOECH M 2017 Dip.Ed Pass 50
Geo/Math 883747 DONALD KIPRONO KENDUIWA M 2018 Dip.Ed Credit 50
Geo/Math 833598 LEONARD KIPRONO M 2018 Dip.Ed Credit 50
Geo/Math 870953 KIPNGETICH DAVY SIELE M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Math 872777 DOMINIC OGEGA ONSORO M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Geo/Math 733766 KIBET SIGEI M 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
Geo/Math 714863 VICTOR ROTICH KIPYEGON M 2015 Dip.Ed Credit 65
Eng/Lit 742954 CHEPKIRUI WINNIE MITEI F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Eng/Lit 840486 BENARD KIPKORIR KOECH M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Eng/Lit 691717 MAUREEN KENDI KINYUA F 2015 B.Ed 2nd Class Lower 70
Eng/Lit 745817 TRUPHENA CHEROTICH F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Eng/Lit 704103 JOAN CHEPKOECH F 2015 B.Ed 2nd Class Lower 70
Eng/Lit 736406 SALOME CHEROTICH F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Eng/Lit 787280 PHILIES NYARANGI NYABUTO F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Eng/Lit 746612 EMILY CHELANGAT F 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
Eng/Lit 790212 KORIR NICHOLAS M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Eng/Lit 742188 MARRIAS KAKENYA OLE KAKA F 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
Eng/Lit 782200 BENARD LANGAT KIPLANGAT M 2015 Dip.Ed Credit 65
Eng/Lit 730706 JOAN KELONG CHELANGAT F 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
Eng/Lit 725147 GIDEON KIPNGETICH KOLIGEY M 2015 Dip.Ed Credit 65
Eng/Lit 715190 MARY POTISHOI LEMISO F 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
Eng/Lit 796038 WINNY CHEPKEMOI F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Eng/Lit 829049 CHEPKURUI EUCABETH F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Eng/Lit 786378 MAGUBO JOSHUA ABUGA M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Eng/Lit 853962 CHEPKURUI LINCY F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Eng/Lit 802048 MERCY CHELANGAT CHELULE F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Eng/Lit 798249 DENNIS MIRUKA OSANO M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Eng/Lit 818877 AMOS KORIR KIMUTAI M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Eng/Lit 786519 GIDEON RONO KIPKIRUI M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Eng/Lit 786717 BRETTY CHEPNGENO F 2017 Bsc+PGDE 2nd Class Lower 60
Eng/Lit 830453 DAMARIS CHEROTICH F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Eng/Lit 832423 FELIX MOMANYI NYABUTO M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Eng/Lit 829862 KIBET WELDON MARITIM M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Eng/Lit 861520 DIANA CHEPKEMOI F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 861173 ARON KIPYEGON M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 884184 AMOS ROTICH KIMUTAI M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 856486 PETER KIPROTICH KOSKEI M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 826198 COLLINS K CHERUIYOT M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Eng/Lit 825087 FELIX KIPKEMOI SANG M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Eng/Lit 886759 MERCY CHEPNGETICH F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 836872 KIBET WESLEY CHEPKWONY M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Eng/Lit 798433 KENETH LANGAT KIPRONO M 2017 Dip.Ed Credit 55
Eng/Lit 882007 JOAN CHEPKIRUI F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 833941 PAUL TURUBO ONGAGA M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Eng/Lit 898742 ALEX MARERI MANYURA M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Eng/Lit 847954 MILLICENT CHEPKEMOI F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 839916 JANETH CHEPKIRUI F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Eng/Lit 888900 VINCENT LANGAT M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 854730 EUDIUS CHEROTICH F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Eng/Lit 863237 HENRY KIPKEMBOI M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 865443 DAISY CHEPKIRUI F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Eng/Lit 841758 NAOMY CHEROTICH F 2018 Dip.Ed Credit 50
Eng/Lit 880462 ANITA NGETICH CHEPKORIR F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Eng/Lit 898526 AGNES KWAMBOKA NCHORE F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Eng/Lit 894170 MERCY CHEPNGETICH F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Eng/Lit 868975 DAISY CHEMTAI F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Eng/Lit 862151 BILDAD MEKUBO OGEMBO M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Eng/Lit 877955 LANGAT KIPNGETICH MOSES M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Eng/Lit 882925 NELLY CHEBET SIGEI F 2018 Dip.Ed Pass 45
Eng/Lit 896642 SHEILA CHEROTICH KIRUI F 2019 Dip.Ed Credit 45
Eng/Lit 870661 NAOM NYANGARA OGENDI F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Bio/Chem 807409 CECILIA NJERI NTARANGWI F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Bio/Chem 830933 FAITH CHEPKORIR F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Bio/Chem 789989 FAITH NAEKU TIEPARUSO F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Bio/Chem 874527 KIRUI DENNIS CHERUIYOT M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Bio/Chem 871181 WESLEY KIPNGENO KIRUI M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Bio/Chem 872263 NICHOLINE KORIR CHEPKEMOI F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Bio/Chem 899879 NAOMI CHELANGAT F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Bio/Chem 819281 ERICK CHERUIYOT CHERUIYOT M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Bio/Chem 861692 FAITH CHERONOH TWOLYONGUT F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Bio/Chem 886338 VINCENT KIPKEMOI TONUI M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Bio/Chem 877168 CHEPKIRUI MERCY F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Bio/Chem 893456 PETER MITEI KIPNGETICH M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Bio/Chem 876580 NGETICH AMON KIBET M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Bio/Chem 866526 KIPNGETICH LUKE SINNEY M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Bio/Chem 903243 KIPKOECH BENARD RUGUT F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Bio/Chem 857781 HILLARY KIPKIRUI M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 719329 MITEI WILITA CHEPNGENO F 2015 B.Ed 2nd Class Upper 75
CRE/Hist 682854 LAUREEN ACHIENG ARIKO F 2015 B.Ed 2nd Class Upper 75
CRE/Hist 741264 PICOTY CHEPKIRUI F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Hist 750293 CHEROTICH NAOMY F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Hist 711880 ELVIN MORAA OTWORI F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Hist 697440 JOSEPHINE CHEROTICH F 2015 B.Ed 2nd Class Lower 70
CRE/Hist 746065 TIMOTHY LEPARAN KISIRKOI M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
CRE/Hist 687880 SAMWEL KIMUTAI M 2015 B.Ed 2nd Class Lower 70
CRE/Hist 793419 NANCY NYAMISA OBURE F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Hist 758306 CHERONO YVONE TOWETT F 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
CRE/Hist 768218 OPIYO ERNEST OCHIENG M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Hist 782440 MERCY MORAA NYANGARESI F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Hist 855488 DEBORAH SAMSON F 2014 Dip.Ed Pass 65
CRE/Hist 794293 MARTHA ACHIENG KIRIGA F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Hist 784921 ROBERT KIRUI M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Hist 786762 BENARD RONO M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Hist 783938 ENOCK MARIGA NYARIBO M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Hist 739138 ALBERT YEGON M 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
CRE/Hist 791323 ANN NYAMALO KURTWA F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Hist 817374 ENOCK SIMIYU WAFULA M 2015 Dip.Ed Credit 65
CRE/Hist 845133 ALBERT ORINA MIGIRO M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Hist 832430 ROSE CHEBET F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Hist 899023 CARREN SUGUT CHELANGAT F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Hist 787670 GILBERTO KIPKORIR KOSKEI M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Hist 774251 ZIPPORAH KEMUNTO ANYONA F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Hist 769991 NORAH NYANDUKO OGETANGE F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Hist 762667 DISMAS KIPNG’ETICH M 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
CRE/Hist 793808 PHYRES MAGOMA HENRY F 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
CRE/Hist 754995 MIKE TUEI M 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
CRE/Hist 782863 LOYCE MONYENYE NYANGWESO F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
CRE/Hist 784680 MERCY CHEROTICH KERICH F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
CRE/Hist 839936 CHARLES MOGENDI OMBOGA M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Hist 832392 CLARA CHELANGAT F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Hist 839412 BELINDA CHEPKORIR F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Hist 840877 WILLIAM MISATI OSIEMO M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Hist 779294 TONNY MACHUKI M 2016 Dip.Ed Credit 60
CRE/Hist 784909 MERCY CHEPKIRUI F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
CRE/Hist 839129 FANCY CHEBET F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Hist 843291 CHEPNG’ENO LABOSO F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Hist 857587 GODFREY NYAGETA NYAMIRA M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Hist 805748 DOROTHY MORAA ONCHIRI F 2016 Dip.Ed Credit 60
CRE/Hist 823850 ROBERT OGEMBO MOSES M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Hist 769010 EDWIN OGAKE MAUTI M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
CRE/Hist 770941 JOSHUA ONCHIRI OSORO M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
CRE/Hist 885156 SAMUEL LTAIPA LOLONYEKIE M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Hist 751183 DORCAS CHEMUTAI F 2016 Dip.Ed Credit 60
CRE/Hist 799882 KALRMAX MOKUA OGEGA M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
CRE/Hist 804784 CAROLINE NAIRESIAE NKUITO F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
CRE/Hist 844350 AUGUSTINE PKIACH LOMER M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
CRE/Hist 868672 IRINE ROTICH CHEPKEMOI F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Hist 832108 WELDON KOECH KIPKEMOI M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
CRE/Hist 814410 PATRICK KIPROTICH BII M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
CRE/Hist 836375 DELAMARE LEDAMA MURGUIYIAH M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
CRE/Hist 833467 CAREN CHEBET F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
CRE/Hist 866856 JEPKOECH CAROLINE F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Hist 885366 ELKANA KIPNGETICH KOSKEI M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Hist 823393 ERICK ZAKAYO ABUGA M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
CRE/Hist 890606 JACKSON BUSIENEI CHERUIYOT M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Hist 860782 MONICAH NGENO CHEPKEMOI F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Hist 847534 BENARD ABUGA BOSIRE M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
CRE/Hist 852282 PATRICK MUSYOKI MUMO NZIOKA M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Hist 866011 CAROLINE GATWIRI KIRIMI F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Hist 889724 KAKENYA JUDITH NTOIKA F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Hist 872330 ELSEBA JEPLETING F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
CRE/Hist 888304 MERCY CHEPKEMOI F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
CRE/Hist 893076 DENIS MAUTI OBARA M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 821053 KIPKEMEI JOASH MUTAI M 2017 Dip.Ed Pass 50
CRE/Hist 886434 DENNIS TOBIKO KUYA M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 870733 WANGECI CATHERINE NGURE F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 851550 ZAWAD NYAMWEMBE M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 857753 ERICK SAITOTI M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 861375 MERCY CHEPKEMOI F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 884061 JOSHUA LEMISO KAIPEI M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 878166 CHEPKEMOI VERONICA F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 891792 SARAH CHEMUTAI KOECH F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 901355 SHEILA ANYANGO OTEKU F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 871919 MARY SIKILAL SANGARE F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 895502 MERCY CHEMUTAI F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 885065 DAMARIS CHEPKORIR F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 850831 DOMINIC KIPKORIR BETT M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 896248 IAN KINGI NYABUTO M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 865863 BEATRICE CHELANGAT F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
CRE/Hist 851525 JAMES MAKU MWANGI M 2019 Dip.Ed Credit 45
CRE/Hist 896203 PHARES ONYANGO ORINA M 2019 Dip.Ed Pass 40
CRE/Hist 851020 VIOLA CHENGETICH LAMAI F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Math/Phy 857092 KIMUTAI LANGAT COLLINS M 2014 B.Ed 2nd Class Upper 80
Math/Phy 803282 CHERUIYOT KIPKORIR HILLARY M 2014 Dip.Ed Credit 70
Math/Phy 787626 STEPHEN NGETICH M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Math/Phy 777306 NGENO JULIUS M 2016 B.Ed Pass 60
Math/Phy 805638 KIPNGETICH EMMANUEL MARITIM M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Math/Phy 893643 VICTALINE CHEMUTAI F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Math/Phy 844612 KIPRONO CHERUIYOT M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Math/Phy 902612 MERCY CHEPKORIR F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Math/Phy 831828 NOAH RUTTO M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Math/Phy 839867 GIDEON KIPRONO KIRUI M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Math/Phy 825320 JOAN CHEPKORIR F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Math/Phy 896057 PETER RONOH M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Math/Phy 860035 TITUS KIPROTICH KIRUI M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Math/Phy 817393 DORCAS YEGON CHEPKORIR F 2017 Dip.Ed Credit 55
Math/Phy 873598 WESLEY CHAMDANY M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Math/Phy 883487 PHILEMON MARITIM M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Math/Phy 841669 DOMINIC KIBET TUEI M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Math/Phy 826799 GILBERT MIBEI RONO M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Math/Phy 893987 MOSES YEGON M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Math/Phy 826998 JULIUS KOECH M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Math/Phy 880768 GIDEON KIPLANGAT M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Math/Phy 851512 DENNIES NGETICH M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Math/Phy 855909 ERICKSON KIPRONO ROTICH M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Math/Phy 883308 KIPKIRUI ARON NGENOH M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Math/Phy 879622 SAMMARY CHERONO F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Math/Phy 850023 MELVIN MORAA ISOE F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Math/Phy 873028 WELDON BETT KIPNGETICH M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Math/Phy 878595 GEOFFREY OMBONGI OGETO M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Math/Phy 902395 KIPKIRUI KENNEDY KOSGEI M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Math/Phy 888485 KIPLANGAT NGENO NICHOLAS M 2019 Dip.Ed Credit 45
Math/Phy 870839 BOAZ MAGARE OBURE M 2019 B.Ed Pass 45
Math/Phy 823608 PRISCAH CHEROTICH F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Math/Phy 828431 CHEPNG’ETICH SHARON TANUI F 2018 B.Ed Pass 50
Hist/Kisw 688010 JACKLINE TERER CHEROTICH F 2015 B.Ed 2nd Class Upper 75
Hist/Kisw 702615 CHERUIYOT PHILIPH RONO M 2015 B.Ed 2nd Class Upper 75
Hist/Kisw 665831 ANTHONY CHERUIYOT KIRUI M 2014 B.Ed 2nd Class Lower 75
Hist/Kisw 723574 ERIC BOSIRE MAOBE M 2013 Dip.Ed Credit 75
Hist/Kisw 766057 DENNIS KIPRONO LANGAT M 2015 B.Ed 2nd Class Upper 75
Hist/Kisw 768197 KIPKIRUI ZACHEUS MUTAI M 2015 B.Ed 2nd Class Upper 75
Hist/Kisw 739179 SHARON CHEROTICH F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Hist/Kisw 753320 STEPHEN OMBATI M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Hist/Kisw 748365 NICHOLAS KIPROTICH KIRUI M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Hist/Kisw 746825 KERUBO OKECHI VERONICAH F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Hist/Kisw 805193 EVERLIN MORAA AREBA F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Hist/Kisw 707165 JOHNSTONE CHERUIYOT SIELE M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Hist/Kisw 734281 ROBERT CHERUIYOT ROTICH M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Hist/Kisw 722440 CHERONO NAOMI M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Hist/Kisw 794205 SHEILLAH CHELANGAT F 2015 B.Ed 2nd Class Lower 70
Hist/Kisw 697647 GILBERT KIPLANGAT RONO M 2014 Dip.Ed Credit 70
Hist/Kisw 752600 FAN NYAANGA MESHACK F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Hist/Kisw 785278 CHARLES NYABUTO M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Hist/Kisw 756769 KIBET NICHOLAS RONO M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Hist/Kisw 720674 ONESMUS BETT KIPNGETICH M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Hist/Kisw 723066 VINCENT KIPKOECH KOSGEI M 2015 B.Ed 2nd Class Lower 70
Hist/Kisw 743385 PRISCAH MORAA MAKINI F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Hist/Kisw 821124 JACKLINE CHEPKOECH F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Hist/Kisw 790991 PIUS ONDARI OMARI M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Hist/Kisw 802837 RAPHAEL ORINA NYAKUNDI M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Hist/Kisw 738462 PETER KIPNGETICH TONUI M 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
Hist/Kisw 766021 LEONARD KIPKIRUI M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Hist/Kisw 778344 DANIEL OKENYE NYAKUNDI M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Hist/Kisw 814549 ELIUD LETAYA SANKEI M 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
Hist/Kisw 815649 GEOFFREY KIPLANGAT M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Hist/Kisw 711522 HELLEN BOCHERE JOEL F 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
Hist/Kisw 789303 PHILIMON KIPKIRUI BIRIR M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Hist/Kisw 746426 ABEL ONSONGO ONDIEKI M 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
Hist/Kisw 762443 VICKY CHEPKIRUI F 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65
Hist/Kisw 763234 ADAMS MOKONORI GWARO M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Hist/Kisw 781215 CICILIA KAMASIA SWAKEI F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Hist/Kisw 830539 MERCY CHERORONO F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Hist/Kisw 849225 CHEPNGETICH ABIGAEL F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Hist/Kisw 788720 KIBET CHEPKWONY M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Hist/Kisw 827899 SAMWEL MIHINGO M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Hist/Kisw 857030 DOMINIC KIRUI KIPNGENO M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Hist/Kisw 808400 CAROLYNE CHEPKIRUI F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Hist/Kisw 841716 CALVIN ROTICH M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Hist/Kisw 743224 ENOCK CHEPKWONY M 2016 Dip.Ed Credit 60
Hist/Kisw 779002 ANTHONY KIPKURUI M 2016 Dip.Ed Credit 60
Hist/Kisw 831379 CHERUIYOT HILLARY KIBET M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Hist/Kisw 841476 JOSEPH CHACHA WANKOBA M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Hist/Kisw 782510 EMMAH BOSIBORI MORANG’A F 2016 Dip.Ed Credit 60
Hist/Kisw 856019 NICHOLAS RONO KIBET M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Hist/Kisw 824191 JOYLINE CHELANGAT F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Hist/Kisw 829225 BORIGA DENNIS MWARO M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Hist/Kisw 825167 NYAMWEYA BEN BARARE M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Hist/Kisw 783066 BINSMARK KIPTOO YEGON M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Hist/Kisw 819892 YVONNE KOROS CHERONO F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Hist/Kisw 759409 KIPKOECH BONIFACE KORIR M 2016 Dip.Ed Credit 60
Hist/Kisw 880307 KIMUTAI KURGAT VINCENT M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 894439 FRANCIS TUMUKA TIEPON M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 857828 NAOMI CHEPKEMOI CHEPKWONY F 2017 Dip.Ed Credit 55
Hist/Kisw 828081 CYPRIAN OBONYO OMWENGA M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Hist/Kisw 859038 GILBERT KIPNGETICH BETT M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 888193 KOSGEY CYNTHIA CHEPKORIR F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Hist/Kisw 863098 ARON KIPKOECH M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 873476 NICHOLAS K KIRUI M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 820929 ERIC OYUMA M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Hist/Kisw 877001 ROP KIPROTICH BISMARK M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 817633 WYCLIFF OMBATI NYAGAKA M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Hist/Kisw 889423 FELIX ORENGE OKIOGA M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 864880 CHEBET MILCAH F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 841008 KIRUI LEONARD KIMUTAI M 2017 Dip.Ed Credit 55
Hist/Kisw 817901 SAMMY NGENO KIPKORIR M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Hist/Kisw 890189 KIPROTICH BENARD M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 874465 CAREN CHEMUTAI MWEI F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 875732 BENARD SULUNYE LETEIPA M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 820956 JASPHER MAKORI RAINI M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Hist/Kisw 830062 NAISIMOI NTETE F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Hist/Kisw 899881 NARIUS KIPNGENO M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 883962 WYCLIFFE NYAIRO NYAMUMBO M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 840935 PETER KOECH M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Hist/Kisw 895530 JOSPHAT KIPROTICH M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 868456 KOECH KIPKURUI LAWRENCE M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 886003 DOUGLAS NYAGETIRI ONYANGORE M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 828983 NYANG’AU CAVIN ATUTI M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Hist/Kisw 868409 KIPKOECH TUEI M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 859517 KIBET – SANG M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Hist/Kisw 842921 DANCAN KIPROTICH BETT M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Hist/Kisw 893679 KIPKOECH WESLEY ROTICH M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Hist/Kisw 901216 DAISY NYABOKE OGANDA F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Hist/Kisw 860345 KEPHA MIRUKA MOREKA M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Hist/Kisw 885489 JUDITH MORAA MAGATI F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Hist/Kisw 894515 GIBSON BETT M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Hist/Kisw 848345 KIPRONOH KIRUI M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Hist/Kisw 902490 MILICAH CHEPKIRUI F 2019 Dip.Ed Credit 45
Geo/Kisw 746786 JALODY CHEPKIRUI F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Geo/Kisw 823826 WILSON MOTIERI NYAGERO M 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Geo/Kisw 759997 CHEPKORIR CAROLINE F 2016 B.Ed 2nd Class Upper 70
Geo/Kisw 822541 EVANS KIPROTICH YEGON M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Geo/Kisw 782549 CHEPKWONY COSMAS M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Geo/Kisw 702682 SHEILA CHEPKORIR F 2015 Dip.Ed Credit 65
Geo/Kisw 780078 KENNEDY MUNIKO IKARI M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Geo/Kisw 782103 MERCY CHEROTICH F 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
Geo/Kisw 841681 JACKLINE CHERONO F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Geo/Kisw 826744 KIPROTICH AMOS KEMBOI M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Geo/Kisw 826283 LUMADI BRENDA KAISHA F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Geo/Kisw 763040 CLIFFE OMBATI MOGUSU M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Geo/Kisw 782966 GETRUDE CHEPKOECH F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
Geo/Kisw 832308 JAMES SAITOTI KAILA M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Geo/Kisw 829951 DUKE OSEBE NYAMBOGA M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
Geo/Kisw 882617 EDMUND OSEBE CASIMIR M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Kisw 826060 OMUGA EDWIN BINYANYA M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Geo/Kisw 877206 WILLYCE OTWOMA EDEMBA M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Kisw 559711 JOHN KIPYEGON KORIR M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Kisw 890173 PETER THOMAS MOHONO M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Kisw 870226 MERCILINE MANDERE OGEGA F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Kisw 844943 DISMAS OKEMWA MAUTI M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Geo/Kisw 553771 JAPHETH MACHOKA 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
Geo/Kisw 875136 THOMAS MOSETI OGETO M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Kisw 861183 FAITH KERUBO ANDAMA F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Kisw 879091 SIMON RONKEI TUKERO M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Kisw 874891 DAISY CHEPNGETICH F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Kisw 892409 VIOLA CHEPKIRUI CHERUIYOT F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
Geo/Kisw 829292 EVANS KIPKORIR CHERUIYOT M 2018 Dip.Ed Credit 50
Geo/Kisw 871997 ROGERS ANYONA MORANGA M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Geo/Kisw 873421 EDNA OWUOR AKINYI F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Geo/Kisw 892751 CHRISTOPHER OKONG’O ONSARE M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Geo/Kisw 898341 NEEMA BOSIBORI SAMSON F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
Geo/Kisw 688477 GABRIEL BETT M 2015 B.Ed 2nd Class Upper 75
Geo/Kisw 726109 EVERLINE KEMUNTO OTUGE F 2016 Dip.Ed Credit 60
BSt/Math 738593 KIRUI BENARD KIPNGENOH M 2016 B.Ed 2nd Class Lower 75
BSt/Math 837192 ENOCK RONOH KIPROTICH M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 70
BSt/Math 789940 ERICK KIBETT RUTTO M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
BSt/Math 790168 KIPKOECH KIRUI M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
BSt/Math 783779 ELIJAH TOGHOM M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
BSt/Math 707637 LEONARD CHERUIYOT M 2015 Dip+Tech.Ed Credit 65
BSt/Math 792764 KIMUTAI LANGAT PETER M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
BSt/Math 801150 WINNY CHEROTICH F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
BSt/Math 846182 ENOCK KIPROTICH LANGAT M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
BSt/Math 831871 KIRINGU JOHN NDUNGU M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
BSt/Math 833180 BENARD KOSGEI M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
BSt/Math 797755 GLADYS CHEPKOECH F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
BSt/Math 787782 EMMY CHEPKEMOI F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
BSt/Math 812426 MAURICE OCHIENG NABWOBA M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
BSt/Math 827615 BENARD KIPROTICH TUEI M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
BSt/Math 797952 HENRY KIBET KOSGEI M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
BSt/Math 823202 NGETICH CHARLES KIPKORIR M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
BSt/Math 807996 VINCENT CHERUIYOT NG’ETICH M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 838920 KOECH RONY KIPKEMOI M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 807635 LILIAN CHEPNGENO F 2017 Dip.Ed Credit 55
BSt/Math 829987 ZEDDY CHEPNGETICH F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 838651 RUTOH CHERUIYOT M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 866177 KIPKURGAT ROBERT TONUI M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 836101 WELDON KIMUTAI TOWETT M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 822120 KIPKOECH BUIYWO PATRICK M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 836353 JULIET CHEPNGETICH F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 858131 FAITH CHEPKEMOI F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 801723 ISAAK KIPKURUI CHERUIYOT M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 879517 MERCY CHERONO F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
BSt/Math 833094 JOSPHAT NGETICH M 2018 Dip.Ed Credit 50
BSt/Math 875120 PETER LANGAT KIPNGETICH M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
BSt/Math 853640 TITUS ROTICH M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
BSt/Math 822946 ISAIAH BII M 2018 Dip.Ed Credit 50
BSt/Math 901054 DIANA CHEPKEMOI ROTICH F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
BSt/Math 896003 ANTHONY MEROKA MERABA M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
BSt/Math 843070 KIPYEGON CHEPKEIYO M 2018 Dip.Ed Credit 50
BSt/Math 899832 ROBERT MUTAI M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
BSt/Math 877562 ROBERT KIPROTICH LANGAT M 2019 Dip.Ed Credit 45
BSt/Math 738593 KIRUI BENARD KIPNGENOH M 2016 B.Ed 2nd Class Lower 75
BSt/Math 790168 KIPKOECH KIRUI M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
BSt/Math 789940 ERICK KIBETT RUTTO M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
BSt/Math 809329 GEOFFREY ONCHAGWA MOKUA M 2017 B.Ed 2nd Class Upper 65
BSt/Math 853377 RAYMOND BETT KIPROTICH M 2016 Dip.Ed Credit 60
BSt/Math 801150 WINNY CHEROTICH F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
BSt/Math 784364 DAN WEKESA SIMIYU M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
BSt/Math 829663 WELDON SIELE M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
BSt/Math 810127 DENNIS KORIR KIPNGENOH M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
BSt/Math 820068 CHERONO JOAN LANGAT F 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
BSt/Math 793462 JACOB KIPKEMOI BETT M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
BSt/Math 825991 OSORO TOM OMISO M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
BSt/Math 778534 REBECCAH KERUBO MOMANYI M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
BSt/Math 787782 EMMY CHEPKEMOI F 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
BSt/Math 823202 NGETICH CHARLES KIPKORIR M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
BSt/Math 833180 BENARD KOSGEI M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
BSt/Math 838638 DENIS KOECH KIPKORIR 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
BSt/Math 816841 MOSETI MOCHENGO CYRUS M 2017 B.Ed 2nd Class Lower 60
BSt/Math 846182 ENOCK KIPROTICH LANGAT M 2018 B.Ed 2nd Class Upper 60
BSt/Math 798780 HILLARY KIPNGENO KIRUI M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 851500 ROBERT KIPLANGAT KOECH M 2017 Dip.Ed Credit 55
BSt/Math 829987 ZEDDY CHEPNGETICH F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 870888 KIPKIRUI NGETICH M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
BSt/Math 836353 JULIET CHEPNGETICH F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 822120 KIPKOECH BUIYWO PATRICK M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 874026 WELDON KIPLANGAT TONOI M 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
BSt/Math 858131 FAITH CHEPKEMOI F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 816728 JALON KIPKOECH LANGAT M 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 879517 MERCY CHERONO F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
BSt/Math 807635 LILIAN CHEPNGENO F 2017 Dip.Ed Credit 55
BSt/Math 895219 MERCY CHEROTICH NGENO F 2019 B.Ed 2nd Class Upper 55
BSt/Math 821654 JANET CHELANGAT F 2018 B.Ed 2nd Class Lower 55
BSt/Math 822946 ISAIAH BII M 2018 Dip.Ed Credit 50
BSt/Math 886065 SELLY CHEPKORIR KIRUI F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
BSt/Math 875120 PETER LANGAT KIPNGETICH M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
BSt/Math 843070 KIPYEGON CHEPKEIYO M 2018 Dip.Ed Credit 50
BSt/Math 899832 ROBERT MUTAI M 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
BSt/Math 899295 VIVIAN SAILAS CHEROTICH F 2019 B.Ed 2nd Class Lower 50
BSt/Math 741962 BEATRICE CHEPNGENO F 2016 B.Ed 2nd Class Lower 65

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here